Το Σάββατο 02/03/2024, στην Αίθουσα Τελετών του 4ου Δ.Σ. Λάρισας, έγινε η βράβευση των μαθητών της Περιφερειακής Ενότητας Λάρισας, που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας κατά το σχολικό έτος 2022-2023.

Τους μαθητές του Σχολείου μας: Αγαπίου Νικόλαο, Αθανασίου Βασιλική, Διαμάντη Μελίνα, Κακαβίτση Μιχαήλ, Πατσιατζή Χρήστο, Σακκά Θεοφανία, Κωνσταντάκο Χρήστο, Δελήμπαση Φωτεινή, Κυρίτση Άννα, Τζήκα Ηλιάννα, Θώμου Κωνσταντίνα, Γκούργκου Άγγελο, Παλιοτζήκα Κωνσταντίνο, Μαγαλιού Κωνταντίνα και Λίταινα Καλλιόπη που διακρίθηκαν στον Μικρό Ευκλείδη και τον μαθητή Μαγαλιό Βασίλειο που διακρίθηκε στον διαγωνισμό Πυθαγόρα, συνόδευσαν οι δασκάλες Ζαβράκα Δήμητρα και Καμάκα Ευθυμία.

Ευχόμαστε ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την επιτυχία τους και προσδοκούμε αντίστοιχες επιτυχίες στο μέλλον!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ όμως αξίζουν και στους μαθητές του Στ3 του Σχολείου μας οι οποίοι βραβεύτηκαν επίσης: Γκαβάνας Ιωάννης, Ευαγγέλου Γιώργος, Νάρη Μαρία, Τσιούρη Βασιλεία και Τόμπορης Δημήτριος, οι οποίοι ήρθαν τη φετινή σχολική χρονιά με Μετεγγραφή στο Σχολείο μας

Όλοι οι μαθητές και οι μαθήτριες μάς έκαναν υπερήφανους και τους ευχόμαστε καλή πρόοδο και πάντα να προσπαθούν για το καλύτερο αποτέλεσμα στα πλαίσια της ευγενούς άμιλλας!