Το 19ο Δ.Σχ. Λάρισας τηρώντας το έθιμο έκοψε την ετήσια βασιλόπιτά του και διασκέδασε σε μια όμορφη και ζεστή ατμόσφαιρα ανταλάσσοντας ευχές για ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! Την εκδήλωσή μας τίμησαν με την παρουσία τους ο αντιδήμαρχος Παιδείας του Δήμου Λαρισαίων κ. Ηρακλής Γερογιώκας καθώς και ο Σύλλογος Γονέων του Σχολείου μας και τους ευχαριστούμε θερμά! Οι τυχερές της βραδιάς που κέρδισαν τα δώρα ήταν η εικαστικός μας κ.Μαρία Ελένη Θαλασσινού και η δασκάλα του Στ1 κ. Αλεξάνδρα Βασιλειάδου οι οποίες κέρδισαν εκδρομές με τα ταξιδιωτικά Γραφεία Titanas και Baras αντίστοιχα. Το φλουρί βρήκε ο κ.Δημήτρης Σουλιώτης που φροντίζει για τη διατροφή των μαθητών μας με το σχολικό Κυλικείο και κέρδισε το ποτό από την προσφορά του Συλλόγου Γονέων. Ευχόμαστε σε όλους ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ! Πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε!