Στο Σχολείο μας σήμερα την ημέρα της Γιορτής των Τριών Ιεραρχών, ο Σύλλογος Γονέων μοίρασε τις βασιλόπιτες στα 18 τμήματα και τα αντίστοιχα δώρα στους τυχερούς μαθητές των τμημάτων. Επίσης πρόσφερε κομμάτια βασιλόπιτας σε όλους τους εκπαιδευτικούς καθώς και στο βοηθητικό προσωπικό. Τυχερή της πίτας των εκπαιδευτικών είναι η Διευθύντρια του Σχολείου κ. Χρύσα Δαρδακούλη, η οποία εκτός από τις ευχές παρέλαβε και το εικονιζόμενο δώρο του Συλλόγου Γονέων. Τυχερή της πίτας του βοηθητικού προσωπικού είναι η κ. Μαρία, η καθαρίστρια του Σχολείου μας, η οποία κι αυτή παρέλαβε το δώρο της. Ευχαριστούμε θερμά τον δραστήριο Σύλλογο Γονέων του Σχολείου μας, που στέκεται πάντα δίπλα μας αρωγός κι ευχόμαστε σε όλους ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!