Τη Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου 2021 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας πρόσφερε σε μαθητές και εκπαιδευτικούς κομμάτια βασιλόπιτας σε ατομική συσκευασία τηρώντας τους κανόνες προστασίας του ΕΟΔΥ. Ανταλλάξαμε όλοι μας ευχές για ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. Η τυχερή εκπ/κός φέτος ήταν η κ. Θεονίτσα Μαρούδα η οποία βρήκε το φλουρί. Το δώρο ήταν ένα μπουκάλι κρασί, προσφορά της κάβα «Κώστας». Δώρα διανεμήθηκαν και στους τυχερούς μαθητές του κάθε τμήματος.

Την ίδια μέρα ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων σε συνεργασία με τη Δ/ντρια κ. Χρύσα Δαρδακούλη και τον Σύλλογο Διδασκόντων, τίμησε τον εκπ/κό εικαστικών κ. Πάρη Μακρή με έπαινο και συμβολικό δώρο για να εκφράσουν τις ευχαριστίες για τις υπέροχες τοιχογραφίες που ζωγράφισε και κοσμούν πλέον το Σχολείο μας.